Upírům se nedá věřit... Věř mi.

POVÍDKA VRAŽEDNÁ OBLOHA TADY
ROB, NEBO TAY? HLASUJ TADY
POVÍDKA VZNIK UPÍRŮ TADY
POVÍDKA ODSOUZENÁ TADY
REKLAMY PIŠTE JEN TADY
URČITĚ KOUKNI TADY
Děkuji

Listopad 2011

Mackenzie Foy

29. listopadu 2011 v 17:42 | blackrose9 |  Twilight Saga


Úžasná animace!

29. listopadu 2011 v 17:27 | blackrose9
Bomba! Pro ty, co BD neviděli... Toto bylo na konci filmu!

Breaking Dawn still

29. listopadu 2011 v 17:24 | blackrose9 |  Twilight Saga

"Za scénou"

29. listopadu 2011 v 17:19 | blackrose9 |  Twilight Saga
Na těchto obrázcích se můžete podívat na práci maskérů a jiných lidí, kteří odvádějí svou práci za kamerou.
více obrázků zde

Belliny šaty z blízka!

29. listopadu 2011 v 17:14 | blackrose9 |  Twilight Saga

Má kresba Belly

29. listopadu 2011 v 15:43 | blackrose9 |  Má tvorba
momentálně jsem nemocná.. mám asi nějakou virozu. Celou včerejší noc jsem prozvracela. Ale to je jedno. Dnes už je mi líp a tak jsem se rozhodla zkusit zase kreslit, ale Bellu. Myslím si, že je to celkem dobré. Chtěla jsem do toho kreslit kroomě tužky i uhlem, ale žádný nemám :/ Musím si ho pořídit. Takže je to podle této předlohy:
A moje "dílo" :D
Dá se na tom ještě hodně věcí vylepšit.. ale budiž :D

Breaking Dawn Skins

28. listopadu 2011 v 21:22 | blackrose9
No není to dokonalé? ^o^ Já to ci... :( :D musím mít ten 3. :D ♥

Další 2 fotografie ze svatby

27. listopadu 2011 v 16:55 | blackrose9
Na 1. fotografii je krásně vidět svatební dort. Alice se ještě v téhle scéně ptá: Není to moc přehnané? :D Dort pomalu větší jak člověk a ona se na to zeptá :D
Svatba
A na 2. fotografii je už novomaželský pár pěkně pospolu :)
Svatba - Bella a Edward

Botičky ♥

27. listopadu 2011 v 16:50 | blackrose9 |  Twilight Saga
Jáj! Tyhle boty chci! A to tak, že okamžitě! Jsou úúúúúúúúúžasné :D
Boty inspirované filmem Stmívání 4

Promo plakát s Arem

24. listopadu 2011 v 19:16 | blackrose9 |  Twilight Saga


Oh...my...Got...!

23. listopadu 2011 v 19:18 | blackrose9 |  Twilight Saga

Neuvěřitelné! To není možné! Štípněte mě někdo! Oh my Got!

Viděla jsem to! Já to viděla! To je BOMBA! Skvělé, úžasné, fascinující, půvabné, vášnivé, romantické... :') Brečela jsem... Hodně :') Ja toto dokáže někdo natočit, to opravdu nechápu :') Byla jsem na tom s kamarádkou a obě jsme zapálené Twilight fans. Byli jsme jako tým :) Brečely jsme jako sehrané obě společně :) Já opravdu nemám slov a ani nevíte, jaký mám teď nádherný pocit u srdce :) Je to pro to, že herci a ani režisér mne nezklamali. Bylo to opravdu skoro jako v knize! Promiňte mi to, ale musím se opakovat... Je to úžasné... Nejlepší film v kinové historii filmů :) Emoce, napětí, boj... A ten Jacobův neuvěřitelný výraz při otisknutí do reneesmé :') On si klekl na kolena! A předtím dokonce i bračel :'( To už jsem brečela dávno s ním. A Edward. Opravdu "muž upalovaný na hranici". Bella opravdu "na kost vyhublá". Bombastické. Ty její krásné šaty a boty jí náramně slušely a, a... Edwardovo vyprávění o tom, jaký byl. Krutý ovšem ve "správné" situaci. A ten konec... Kamera se otáčí, otáčí a otáčí.. a nejednou BUM! A rudé oči se otevřou! Bella je UPÍR! A kdo byl trpělivý a počkal si tak po titulcích byl ještě náhled do Volterry :) Přišlo oznámění a Aro si ho vzal od jedné upírky. Zadíval se ne něj a řekl: -S- s mé dítě. Ukázal a upírku šli zničit. Bylo to pro to, že napsala Carlizle, místo Carlisle. A pak pronesl: "Mají něco, co chci". A byl opravdu konec. To něco.. Byla Bella...

Belliny svatební šaty a boty

22. listopadu 2011 v 16:04 | blackrose9 |  Twilight Saga
Konečně už víme jak ty její šaty vypadají :) Navrhovala je ve spolupráci se Stephenye známá návrhářka Carolina Herrera. Vypadají zajímavě :)
a ještě ty botičky :) Už bych se z nich asi nevyzula :D
Krása že? :)

Ashley Greene on Cover of Esquire Mexico

22. listopadu 2011 v 15:57 | blackrose9 |  Ashley Green
Tak co myslíte sluší to víc Nikki (předchozí článek) a nebo Ashley? Abych pravdu řekla mě se líbí obě dvě :)

Nikki Reed on Cover of Seventeen Magazine

22. listopadu 2011 v 15:55 | blackrose9 |  Twilight Saga
A teď pro změnu si dáme něco o Nikki :) Moc jí to sluší :)

BD ke stažení s českými titulky

22. listopadu 2011 v 15:54 | blackrose9 |  Twilight Saga
Ano, konečně :) Už i ti, kteří nemají tu možnost jít do kina si mohou Breaking Dawn stáhnout do svého počítače a to s českými titulky. Nevím, jak moc je to kvalitní stahování, protože já půjdu zítra do kina a teprve potom si to stáhnu, ale počkám si asi na úplnou českou verzi. Každopádně soudě dle komentářů, by to mělo být tak nějak koukatelné :) Autorka KatushkaK ale uvádí, že místy tam není moc dobrý zvuk a něde vypadne pár vteřin. Odkaz je zde: titulkari.com. Ovšem než si ho stáhnete nejdříve se musíte zaregistrovat! :) Tak pěknou zábavu přeji :)

Čísla, čísla a zase ta čísla

21. listopadu 2011 v 19:08 | blackrose9 |  Twilight Saga
V USA snímek za první víkend vydělal neuvěřitelných 139,5 milionů dolarů a díky tomu se nyní může pyšnit titulem pátý nejnavštěvovanější film v celé historii. Před ním se umístil New Moon, Spiderman 3, Temný rytíř a na první příčce se stále nachází snímek Harry Potter a relikvie smrti se svými 169,2 miliony. Navíc se vyskytuje i na třetí příčce nejvýdělečnějších filmů, jelikož v první promítací den vytěžil v 4 061kinech v USA úžasných 72 milionůdolarů. Sami tak dobře vidíte, že Rozbřesk sklidilo opravdu obrovský úspěch.
Herci ze Stmívání 4

Nejoblíbenější knižní postava

21. listopadu 2011 v 15:19 | blackrose9 |  Téma týdne:
No předtím jsem vynechala asi 2 témata. Ani jedno mě neokouzlio a až dnes jsem našla to pravé (doufám).
No asi se moc ptát nemusíte na to, abyste zjistli kam tímto tématem mířím :) Samozřejmě, že k mému Jacobovi :) Nikdy jsem nechtěla být spisovatelkou. Možná jen v dětství jsem se o to jednou pokusila a dopadlo to tak, že má "kniha" měla asi 4 stánky a to ještě takové ty malé sešitové :) Ale neříkala jsem, že bych si nepřála vystupovat v knize. No ostatně, kdo by nechtěl.
Každý jistě má svoji nejoblíbenější knihu, v níž by si určitě přá vystupovat po boku se svým hrdinou :) Ano i to je můj sen. Proč bych nemohla být například v mé nejoblíbenější knize Twilight? Popravdě Každý je dějem své oblíbené knihy.
Jak je to možné? Jednoduchá odpověď. Vaše oblíbená kniha vás prostě musí něčím přitahovat. Pokud by tomu tak nebylo, tak logicky není vaší oblíbenou knihou.
Ale co je vlastně to záhadné, co vás ke knize poutá? Je to její děj. Děj ve kterém vystupují určité postavy.Tudíž vy si najdete nějakého oblíbence a nebo někoho, koho v té knize absolutně nenávidite. Když bychom si vypůjčili třeba toho oblíbence. Proč je váš oblíbený? Přeci pro to, protože s ním soucítíte, vžíváte se do toho jeho děje s ním a on zase do toho vašeho. Vaše chování a reakce jsou skoro totožné a vy vlastně v něm objevujete sami sebe. Pokud bychom si vzali třeba tu postavu nenáviděnou. Proč jí nenávidíte? Protože vám může připomínat někoho, koho vy nemáte rádi a nebo má kupříkladu stejnou vlastnost jako vy, ale vy tuto vlastnost nesnášíte a chcete se jí zbavit. Ovšem v obou dvou případech nám vzniká jakýsi "vztah" ve kterém se vy a tato postava sbližujete. Když byhom to schrnuli tak i ta nejobyčejnější postava v oblíbené knize je nedílnou vás samích.
Jen málo lidí si to dokáže uvědomovat a moc tento způsob "vztahů" nepochopili. Možná pokud patříte i vy mězi ně, konečně jste si uvědomili, jak to vlastně je, ale možná taky ne.
By Black rose9

Ach ta Ellen :D

20. listopadu 2011 v 19:50 | blackrose9
Elizabeth: Děkuju všem, že dorazili na tuhle oslavu výročí Edwarda a Belly. Nemůžu uvěřit, že už jste rok svoji!
Peter: A teď budete až navěky šťastní. Pořád a pořád. A pořád a pořád. A pořád a pořád…
Jackson: Protože jsme upíři.
Kristen: Tak to je. Nikdy se nám nic nepřiplete do cesty.
Ellen: Nazdar, Edwarde!
Rob: Lindo?
Kristen: Kdo je Linda?
Ellen: Jak jako kdo je Linda? Ona neví, kdo jsem? Tys jí o mně neřekl?
Rob: Ne, ale já… já…
Ellen: Jsem první žena, kterou kdy miloval…
Ashley: To není možné… Není.
Ellen: Že není? Mám modřiny, můžu to dokázat.
Kellan: To jsi jenom... špinavá!
Ellen: Máš pravdu, ale nepřerušuj mě. Hej, tebe znám. Neviděla jsem tě na koncertě Taylor Swift? Chtěl ses do ní otisknout? Nikdy nezapomenu na den, kdy jsme se otiskli my.
Rob: Tak to neb-
Ellen: Pššššt. Žádný strach. Už nejsem team Edward, ani team Jacob. Teď hraju za úplně jinej team.
Nikki: Hej! Hej, proč tu vlastně jsi?
Ellen: Přinesla jsem dárek k výročí. Pomocníku?, pojď sem. Říkala jsem ti, že se nebudeme převlíkat. Říkala jsem ti "Kašli na oblek". Tak jako tak, přinesla jsem vám dárek 'Co můžete očekávat, když čekáte démonské dítě'. Nemáte zač, snad se vám bude líbit.
Omlouvám se, že jsem vás vyrušila, teď se můžete vrátit ke sledování Krásní a Souležící a uvidíme se u Breaking Dawn Part 3, ve kterém ti nepřemalujou rýhu mezi půlkama!

:D zdroj :D

Má kresba Jacoba

19. listopadu 2011 v 19:41 | blackrose9 |  Má tvorba
No nevím. Kreslila jsem to asi hodinu a půl a je to dle tohoto vzoru:
No tak si to prověřte sami :D Své názory mi prosím pište do komentářů :)