Upírům se nedá věřit... Věř mi.

POVÍDKA VRAŽEDNÁ OBLOHA TADY
ROB, NEBO TAY? HLASUJ TADY
POVÍDKA VZNIK UPÍRŮ TADY
POVÍDKA ODSOUZENÁ TADY
REKLAMY PIŠTE JEN TADY
URČITĚ KOUKNI TADY
Děkuji

Květen 2012

Animace Kristen

31. května 2012 v 22:11 | blackrose9 |  Animace Twilight

Animace New moon / Breaking Dawn

31. května 2012 v 20:49 | blackrose9 |  Animace Twilight
Tyto jsou obzvlášť krásné... :)


Lidé ubližují, někdy si to ani neuvědomují...

29. května 2012 v 14:22 | blackrose9 |  Moje řečičky ☺

Ahoj,

Možná to píši jen pro to, že nic jiného na psaní nemám, ale je to trochu i můj problém. Víte, ve třídě nejsem zrovna oblíbená. Jsem spíš takový stín, který se ostatním hodí jen, když potřebují pomoct. Možná to mě mrzí nejvíce. Normálně by se semnou ani nebavili... Nechápu ale proč.
Je to snad pro to, že si na držku nedávám ty srágory, co teď už skoro všechny holky ve třídě? Nebo snad pro to, že se učím alespoň den před testem a oni 5 minut před začátkem hodiny? Lidé mě nazývají šprtkou a nebo se o mně ani nebaví. Tak co jim tak vadí? Dělám snad něco špatně?
Také mě celkem rozčiluje to, jak už každá holka okolo mě měla alespoň 3 kluky. Jo nejsem miss a to ani nikdy nezamýšlím, ale proč si mě nikdo nevšímá? Proč můj názor nikdo nevyslechne?
To byl asi také jeden z důvodů, proč jsem si založila blog. Alespoň tady můžu říct svůj názor a nemusím riskovat to, že mě hned někdo na místě sjede za to, že jsem si jenom dovolila otevřít pusu. Cokoli řeknu je špatně. Cokoli udělám je špatně.
Přijde mi spíš, že mě jenom využívají na to, aby měli lepší známky a nemuseli si dělat tahák... Možná mě berou jako tahák s nožičkama. Já už opravdu nevím Moc se snažím mezi ně zapadnout. Moc se snažím se k nim dostat. Ale z mě neznámého důvodu mě odmítají...
Proto se možná už těším, až vypadnu na nějakou střední školu. Pokusím se ta začít na novo a zařadit se. Obávám se jen, že to bude jedno a to samé.
Všichni si taky myslí, že si na člověka můžou jen tak vyskakovat a dělat mu samé podpásovky. To že občas někoho někdo setře mi je celkem jedno. Nemuselo by se mi to ale dít snad každý den. Bývá mi z toho dost smutno.
A vůbec to nejhorší na tom je to, že si to ostatní neuvědomují... Je jim jedno co způsobí tomu druhému jejich věta. Berou to jako vítězství v dalším stíracím souboji.
Nevím čím to je, že by si o mě ani neopřeli kolo... Škoda, ž mě vidí všichni jako ubohou nicku, co ráda čte a má zájmové kroužky. Tak pardon, že nechodím ven každý den od tří hodin do desíti. Za to já nemůžu.


Black rose9

Incest

27. května 2012 v 14:24 | blackrose9 |  Téma týdne:
Toto je poněkud složité téma. Můžeme se na něj koukat z různých úhlů pohledu a pro každého to bude správně a nebo špatně. Na toto téma má každý svůj vlastní názor a já mu ho rozhodně nehodlám brát.

Lidi, je to váš život! Dělejte si s ním co chcete, ale myslete taky na to, že může přijít život nový...

Ano, mluvím tím o dětech vzniklým tímto způsobem. Ti dva by totiž měli brát ohled na to, že když už spou jakkoli jsou, neměli by si alespoň pořizovat dítě. Tyto děti bývají v drtivé většině postižené ať už obrnou nebo jinými otřesnými nemocemi. A není to vina jejich, nýbrž rodičů. Asi si to neuvědomují a nebo tak moc věří, že zrovna jim se narodí zdravé dítě. Ano, stát se to sice může, ale je to spíš vyjímka. Děti si pak nemůžou ani takový život pořádně žít!

A i když to bude asi znít hnusně, tak takové postižené dítě je starost. A né každá rodina má tolik peněz aby dítěti obstarali doktora a nebo speciální vybavení, které dítě potřebuje.

Pokud tedy někdo žije tímto stylem života, doporučovala bych mu si hodně rozmylslet, než se rozhodne pořídit si dítě. Jistější by bylo spíš adoptovat. To prospěje mnohem více a ušetří zase jednoho člověka, který by měl jejich prvotním rozhodnutím postižení na celý život...

Animace Taylor Lautner (Yaa)

24. května 2012 v 19:16 | blackrose9 |  Animace Twilight
:D zdroj :D


Animace Taylorův sexy taneček

21. května 2012 v 20:52 | blackrose9 |  Animace Twilight
Tahle mě sundala ze židle :D No to nechceš! :D

image

Animace Jacob

21. května 2012 v 20:31 | blackrose9 |  Animace Twilight
I s paručkou! :) ♥


Animace Tay

21. května 2012 v 20:29 | blackrose9 |  Animace Twilight
ÁÁÁÁÁÁÁáááááááá :D :D Takle je naprosto boží... :D NO! :D :D

image

Prosím o pozornost...

21. května 2012 v 20:27 | blackrose9 |  Moje řečičky ☺
Ahoj, hele, je mi to blbý, ale co se dá dělat. Máme s kamarádkou společný blog už asi rok, ale ať se snažíme, jak se snažíme... Lidi nemají zájem. Vystupujeme na něm pod přezdívkami Upy a Mitri (Jsem Mitri) Blog máme hlavně o The Sims 2 a tu a tam přidáváme různé věci. Ale je nám líto, že píšeme vlastně pro nikoho, protože si ty články lidé nečtou... A tak vás chci požádat o malou věc.. Prosím podívejte se tam a zkuste si něco přečíst a... koment by nám také nevadil... :) Takže blog je to tento: http://upyamitri.blog.cz/ :)

No a když už jsme u toho prošení.. :D Je 3. kolo SONC a chtěla jsem vás požádat o nějaký ten hlásek ;) Pro Black rose9 - Taylor Lautner :) Najdete to zde: http://novinkyohvezdach.blog.cz/1205/3-kolo-sonc#komentar100252463

Ale to mě tolik netrápí, raději se prosím koukněte na ten náš blog :) Moc vám děkuji :)

Black rose9

The Host Playlist

20. května 2012 v 22:03 | blackrose9 |  The Host
Objevila jsem Playlistk filmu the host :) Už se moc těším, až si ty písničky poslechnu. Možná, že ten Playlist je už starší, ale já ho objevila teď, takže se zkuste prosím tvářit, jako že je to úplná novinka jo? :D Tak a já vás už nebudu napínat...:

1.Soul Meets Body - Death Cab for Cutie
2.Papercut - Linkin Park
3.Futurism - Muse
4.I Wasn't Prepared - Eisley
5.Walking After You - Foo Fighters
6.Down In It - Nine Inch Nails
7.Blood - Editors
8.Pts. of Athrty - Linkin Park
9.Fortress Around Your Heart - Sting
10.The Ghost of You - My Chemical Romance
11.Because I Want You - Placebo
12.Stockholm Syndrome - Muse
13. As You Are - Travis
14.Smile Like You Mean It - The Killers
15.Don't Stay - Linkin Park
16.Just Like You - Three Days Grace
17.Consolation Prizes - Phoenix
18.My Name Is Love - Rob Dickinson
19.The Hand That Feeds - Nine Inch Nails
20.My Body is a Cage - Arcade Fire
21.Rescued - Jack's Mannequin
22.Original of the Species - U2
23.The Last Song - All-American Rejects
24. Beautiful Day - U2


Také jsem moc ráda, že tam hrají Muse :) Co vy? Jste s písničkami spokojení? :)

Jacob - PNG

20. května 2012 v 21:47 | blackrose9 |  Grafika
Tak a je tu mé další experimentování
s novým photoshopem :D
Tak co na to říkáte? Líbí se vám Jacob? Je to scéna z nového měsíce, kdy prší a Jeke si povídá s Bellou. Prosím opět o vaše názory ;)

Black rose9

Jacob jako vlk - PNG

20. května 2012 v 17:10 | blackrose9 |  Grafika
Tak co? Líbí se vám? Dost jsem se snažila, tak doufám, že ano. Pište prosím své názory. Klidně i negativní, ale doufám, že takové nebudou. Taky mne napadlo, že bych možná mohla začít dělat na objednávku... Ale to bych si musela promyslet. Ale kdyby byl zájem... tak bych možná začla. :)

Black rose9

Animace Rob

19. května 2012 v 22:48 | blackrose9 |  Animace Twilight

Animace Robert

19. května 2012 v 22:47 | blackrose9 |  Animace Twilight

Booboo v několika akcích za tento měsíc

19. května 2012 v 13:28 | blackrose9 |  Booboo Stewart

Letiště...

aeroporto_5.jpg aeroporto_4.jpg aeroporto_1.jpg aeroporto_6.jpg aeroporto.jpg
Provoz Fitness...
Operation_Fitness.jpg Operation_Fitness_3.jpg Operation_Fitness_4.jpg Operation_Fitness_5.jpg Operation_Fitness_6.jpg
Pacific Film Festival...
Pacific_Film_Festival144165347.jpg Pacific_Film_Festival144165391.jpg Pacific_Film_Festival144165397.jpg Pacific_Film_Festival144165420.jpg Pacific_Film_Festival144165421.jpg
Swatch Umění...
Swatch_Art_Rules.jpg Swatch_Art_Rules1.jpg Swatch_Art_Rules144224711.jpg Swatch_Art_Rules2.jpg

Povídka: Odsouzená část VI.

16. května 2012 v 19:37 | blackrose9 |  Má tvorba
1. x 2. x 3. x 4. x 5. x díl

Díky bohu, to mlčení netrvalo věčně. Táta vrazil do místnosti a volal "Victorie, tak dělej! Jde se cvičit!" Zmizela jsem z místnosti jako pěna jenom s "Tak ahoj mami."
"Tak můžeme začít " prohlásil. "Koukni, co jsem ti vytvořil" a zazubil se . Podívala jsem se tím směrem, co mi ukázal a neubránila jsem se malému záchvatu smíchu. "Co to má být?" zajíkala jsem se. "To je tvoje cvičební figurína" řekl " budeš ji používat jako svého nepřítele." Pohled na tu věc byl opravdu strašný. Vypadalo to jako strašák do zelí, ale tenhle, by ty dotěrné vrány zahnal snad kilometry daleko. Byl postavený ze starých, skoro ztrouchnivělých větví, pospojovaných k sobě provázkem tak, aby tvořili dojem těla. Na sobě měla ta věc pytel od brambor a na hlavě hrnec. Nedovedla jsem si představit směšnějšího upíra.
"Tak dělej, vrhni se na něj!" Zařval Jake. Trhla jsem s sebou, protože mě vyrušil z mého zamyšlení. Hodila jsem po něm jen zbabělým pohledem, který jasně naznačoval, že absolutně nechápu, jak bych to měla provést. "Takhle se to dělá" křikl a rozeběhl se naproti věci. V mžiku okolo létaly cáry a byl vidět už jen huňatý vlk, který se zběsile se slinami kapajícími z huby zuřivě vrhá na figurínu. Za další mrknutí oka byl obraz ukončen. Z figuríny bylo klestí a z táty jen chuchvalec chlupů, špíny a třísek. Zase jsem se musela smát. Odběhl do křoví. Tam byl asi 5 minut a pak se vrátil jako normální člověk. "Teď ty" řekl s úsměvem na tváři a šel dát dohromady polorozpadlou figurínu.
Rozeběhla jsem se. Opět jsem pocítila lechtání chlupů na kůži a poté už tu byly zase 4 nohy. "Bože" pomyslela jsem si. Představila jsem si nějakého obzvlášť nechutného upíra, který stojí přede mnou a zběsili syčí a vrčí se záměrem odpudit mě. To mě vyšponovalo a já vyrazila mnohem rychleji. Skočila jsem mohutným skokem figuríně přímo po hlavě a s žuchnutím dopadla na zem a "trofej" jsem při tom stále držela v zubech. Je pravda, že hrnec jsem musela vyplivnout hned, protože to by se mamince asi moc nelíbilo, ale jinak jsem statečně hlavu svírala v zubech a jako pes jí přinesla Jakovi k nohám a sedla si na zadek. Nevím proč, ale začala jsem vrtět ocasem. Hned jsem se okřikla. Táta se začal děsně tomu výjevu smát. A já se trucovitě ušklíbla. "Tak promiň" řekl a při tom se málem smíchy udusil. Poslušně jako on jsem odklusala za křoví, kde bylo schované na hromádkách staré oblečení a vrátila se k němu. "Tak co tomu říkáš?" otázala jsem se. "Na začátečnici to byl perfektní výpad a dokonce i se skokem. Je vidět, že jsi po mě" a zase se začal smát. Přidala jsem se k němu. Chvíli jsme se ještě popichovali a pak nám Renesmé zavolala na večeři. Byly špagety. Ty naprosto miluji. Nandala jsem si plný talíř a ládovala se, jako bych byla prokopnutá. Snědla jsem je v rekordním čase. Ani jsem netušila, že mám takový hlad. S malým zdráháním jsem se zeptala, zda si můžu přidat. Oba se jen zasmáli a já usoudila že ano. Dala jsem si druhý vrchovatý talíř a pak jsem už byla spokojená. "Půjdeme ještě ukroutit panákovi hlavu?" ptala jsem se táty a smála se. "Pokud ještě nejsi unavená.." odvětil. "Pche!" vyprskla jsem a vrhla se ke dveřím. Táta pochopil, že je to závod a vrhl se za mnou. Venku jsme se oba proměnili a jen tak laškovně na sebe štěkali a cvakali čelistmi na prázdno. Mezi tím jsme si v duchu povídali a když už na nás padla únava, lehli jsme si do trávy a odpočívali schoulení k sobě. Zeptala jsem se táty, jestli bude dnes zase hlídkovat a on mi řekl, že už ne, protože Voturiovi by se už neměli vrátit. Říkal, že kdybychom nebyli jen 2, tak by se na ně s chutí vrhl. "Ale vždyť bychom nebyli jsen 2" namítla jsem "Co tvoje smečka? Co Seth, Sam a jiní… A taky… Slíbil si mi, že mě s nimi seznámíš" řekla jsem trucovitě "moc ráda bych je totiž poznala. Hlavně Leah, protože to také byla žena a vlkodlačích žen je opravdu málo. "Tak víš co? O víkendu spolu všichni půjdeme za Samem a tam budou určitě i ostatní. Vsadím se, že budou mít velikou radost až tě uvidí. Naposledy tě viděli když ses narodila." "Tak domluveno! A pak Těm Volturiovým přistřihneme křídla!" Zachechtala jsem se. "Ale až o tom, co je zastřihneme tobě!" vyštěkl a už byl zase na nohách. Oba jsme se smáli jak pominutí a maminka jen nechápavě a s úsměvem za oknem kroutila hlavou.

By Blackrose9


Odpoutání mysli od těla v knižním světě

16. května 2012 v 18:38 | blackrose9 |  Téma týdne:
Jak víte, na témata týdne moc nepíšu. Hlavně pro to, že mě nikdy nic nezaujme tak moc, abych se o tom mohla rozepsat. Ale toto téma je jiné. Je to asi částečně tou knihou, ale prostě si nemohu pomoct. Je to pecková kniha...

Moc mi to totiž připomíná Melánii Styderovou (The Host). Víte, jde tam přesně o to, oč jde v tomto tématu. Melaniina duše je uvězněna ve své hlavě a na řadu přichází Poutnice (Wanda), jak chcete. Melanie nemůže ovládat své tělo, ale dokáže díky své psychické síle alespoň komunikovat s Wandou. Je to pro ni příšerný pocit.
Představte si, že by do vás naimplantovali nějakou jinou duši a vy byste s tím nemohli dělat vůbec nic. Toto si já představit ani nedokážu, ale myslím, že mě by asi nějaká duše přemohla snadno...

Ale na téma se mohu podívat ještě z jednoho hlediska a tím je čtení kterékoli knihy.
Nevím. zda je to jen můj případ, ale já, vždy když čtu. Jakoby jsem se přesunula sama do příběhu a nahlížela na něj jakoby z jiné, nepodstatné osoby. Ale stává se mi to pouze u knih, které mě hodně baví. Mám dost barvitou představivost, takže to pro mě není moc těžké :) Je to ale krásný pocit být myslí v knize a tělem doma sedět přikovaná k židli :)

Co si vy vybavujete při odpoutání mysli od těla? Máte to s knihami stejně nebo alespoň podobně jako já? :)

Srdce PNG - Bella Cullen

16. května 2012 v 18:07 | blackrose9 |  Grafika
Takže... Myslím, že jsem se naučila, jak se dělají PNG srdíčka a dovolím si vám ukázat to, které jsem na 1. pokus vytvořila. Není to ještě ono, ale doufám, že koukat se na to dá ;) Tak co si o tom myslíte? Líbí se vám???
Tak co? :)) Pište prosím své názory :))