Upírům se nedá věřit... Věř mi.

POVÍDKA VRAŽEDNÁ OBLOHA TADY
ROB, NEBO TAY? HLASUJ TADY
POVÍDKA VZNIK UPÍRŮ TADY
POVÍDKA ODSOUZENÁ TADY
REKLAMY PIŠTE JEN TADY
URČITĚ KOUKNI TADY
Děkuji

Červen 2012

Taylor - mé PNG

29. června 2012 v 11:55 | blackrose9 |  Taylor Lautner

Ahoj :)

chtěla jsem se vám především omluvit, za neaktivitu a povědět vám, že asi tak nějak to bude přes prázdniny. Budu se tedy snažit kontrolovat blog, tu a tam něco písnout a podívat se k affíkům, ale bohužel, nemohu nic slíbit. O prázkách jsem pořád někde a blog bude asi to poslední, na co budu mít náladu... Jako omluvu jsem alespoň vyrobila PNG a doufám, že se vám alespoň trochu bede líbit a nesmažete si mě :)Design pro supergirl01.blog.cz

25. června 2012 v 16:58 | blackrose9 |  Grafika
Takže tady je ten design, jak jsem slíbila :) Doufám, že s ním budeš spokojená a nebudou problémy :) Udělala jsem ti k němu i popisky do meny :)

Pokud by byl problém piš sem na blog, nebo na email (Na email ale moc často nechodím, takže by byl blog lepší)

No a jak se líbí vám ostatním? :)

Oficiánlí trailer k Rozbřesku části 2

24. června 2012 v 18:26 | blackrose9 |  Twilight Saga
No tak to bude bomba. Čekala jsem hodně, ale tohle vážně ne! Je to peckově promyšlený, to s těmi Volturiovými! Je jich opravdová masa a Cullennovi s ostatními jsou oproti nim nuly. Neříkám to ráda, ale jinak to nejde. Dále se mi tam moc líbí Bella. Jako upírka je boží nemyslíte? A další osoba, která mě naprosto fascinuje je Benjamin (upír, který ovládá živly (vod, oheň, vzduch, zem...)) Je tam naprosto skvěle v jedné části provedena scéna s návalem vody, za který bezpochyby ručí právě Benjamin. I když je to upír, je to můj favorit! Všimně te si tam také Amazoňanek! Skoro tak, jak jsem si je představovala! A Voltuři?? Svině největší, jak jinak! No, nezbývá nám nic jiného, než si počkat na další trailery a samozřejmě na celý film!!! Pane Bože! Do toho listopadu je to tak moc daleko! To nemohu vydržet!


A toto je trailer s českými titulky:Jsem zpět!

23. června 2012 v 12:18 | blackrose9 |  Moje řečičky ☺
Ahoj možná jste si všimli už včera (tedy moje affs), že jsem zpět :) Hodně mi to tu chybělo těch 10 dní :) ještě ke všemu probíhá stále finálové kolo SONC, takže jsem měla menší překvápko. Ještě se stále dá hlasovat takže doufám, že se neurazíte, dyž vás zneužiji :D Odkaz najdete v záhlaví, moc prosím :) Ale teď už zase mizím. Jedu za babičkou. Takže ahojky

Menší info

12. června 2012 v 14:01 | blackrose9 |  Moje řečičky ☺
Ahoj, potřebuji vám, hlavně mým affs, oznámit, od zítra až do 22.6. jsem na škole v přírodě. Proto žádám o pochopení a mé affs o to, aby si mne nemazala a vynechala mě z kontrol.
Doufám, že to pochopíte :)


Blackrose 9

Hodnocení od theisa.blog.cz

11. června 2012 v 16:15 | blackrose9 |  Moje řečičky ☺

Hodnocení pro Black rose9

design- 17/20b. Docela ujde
záhlaví- 8/10b.
menu- 10/10b. Pěkné
rubriky- 10/10b. Super
aktivita- 10/10b.
články- 4/5b.
návšěvnost- 10/10b.Bezvadná
Celem::Tvůj blog získal 69b.
Dárekpro tebe::

Díky moc! :)

Animace Bella Twilight

8. června 2012 v 21:50 | blackrose9 |  Animace Twilight
Ta 1. :D

Šibalský úsměv

5. června 2012 v 19:17 | blackrose9 |  Twilight Saga
Pardon :D ale nemohu si pomoci a nedát to sem :D Každopádně, když už mám Victorii i v povídce, proč ne? :D Ja to prostě pecka...

Laurant: "Ale notak, jen jednu hru"
Victorie: "Budete koukat, jakej mám odpal!"
Jasper: "myslím, že vás zvládneme"
Laurant: "ouuu"
:D Vtipná scéna :D Umím to nazpaměť :D

Zdroj: Facebook

Taylor na MTV Movie Avards

5. června 2012 v 16:22 | blackrose9 |  Taylor Lautner
Fotografie za nejlepší film a vyhrála Twilight saga. Proslov měla kristen a Taylor :) Možná i jiní, ale ty už na videu nebyli..


Kristen and Taylor at MTV Movie Awards

4. června 2012 v 20:22 | blackrose9 |  Taylor Lautner
♥ Páni! Sluší ti to tam zlato! ;) ♥
(Taye samozřejmě myslím) :D


Animace Bella porod

4. června 2012 v 20:19 | blackrose9 |  Animace Twilight

Animace Kristen

4. června 2012 v 20:19 | blackrose9 |  Animace Twilight
Yes, you just crazy! :D

image

Povídka: Odsouzená část VII.

3. června 2012 v 17:01 | blackrose9 |  Má tvorba
1. x 2. x 3. x 4. x 5. x 6. díl

Probudila jsem za hlasitého řinčení budíku. A je to tu zas… pondělí! Kdo by ho měl rád. Popravdě, nechápu, který idiot ho vymyslel. Ale co už…
Vyškrábala jsem se z postele a můj školní rituál začal. Vždy je to stejné. Umýt se, obléct se, upravit se, najíst se. Nic zajímavého. Doma jsem byla sama, protože mamka musela jít do práce o něco dřív a táta zase lítá po lese. Nasypala jsem si cereálie a zalila je mlékem. Pak jsem do sebe kopla zbytek pomerančového džusu. Popadla jsem klíče, obula se, batoh hodila přes rameno a vyšla před dům. Bylo celkem chladno.
Pomalým tempem jsem se vláčela na autobusovou zastávku, protože jsem šla brzy. Až moc brzy.. Dokonce jsem byla na zastávce ještě dřív než Tedy a to je co říct! Když i ona přišla počkaly jsme na autobus a nasedly na obvyklých pár hodin mučení. Autobus byl skoro plný, ale našly jsme místa k sezení.
Moc jsem nevnímala své okolí, protože jsem přemýšlela o tom, jestli bych to měla Tedy říct. Je to má jediná kamarádka a byla bych smutná, kdybych o ni přišla jen pro to, že jsem pes. Z těchto myšlenek ně vytrhlo jen neobvyklé ticho. Podívala jsem se na Tedy, jako jestli jí není špatně, protože ta, mele v jednom kuse. Nevěnovala mi jediný pohled. Byl totiž celou tu dobu upřený na jednoho kluka kousek před námi. Podívala jsem se tím směrem a spadla mi čelist.
Byt překrásný… Byl vysoký s tmavě hnědými vlasy. Poslouchal něco se sluchátky, takže naše vzdychy neměl šanci slyšet. Pak najednou vzhlédl. Jeho oči, které jsem viděla těch pár sekund než jsem sklopila oči, byly zvláštní. Byli jakoby hnědo-zlaté. S ruměncem na tváři jsem se začala dívat z okna. Ale stejně jsem ho po očku pozorovala.
Cítila jsem, jak autobus začínal přibrzďovat u další zastávky a pak se to stalo. Stál kousek ode dveří a ty se při zastavení otevřely. Dovnitř proudil nový vzduch. A najednou jsem s sebou trhla. Všimla jsem si ale, že on s sebou taky. Jeho oči najednou jakoby spadly do černé díry a on znechuceně nakrčil nos. A jako bychom byli zrcadla, udělala jsem to samé. Ten zápach byl strašný. Zvláštní bylo, že jsme ho asi cítili jen my dva, protože to s nikým jiným ani nehlo.
Tázavým pohledem jsem si ho měřila a on na poslední chvíli doslova vyskočil z autobusu. Dveře se zavřely. A jakoby kouzlem, ten zápach zmizel. Ale byla jsem natolik okouzlená a vyvedená z míry, že jsem se tím pořádně ani nezajímala.
Autobus dojel ke škole a já s ostatními vystoupila. Dorazila jsem na 1. hodinu právě v čas na to, abych si připravila, protože hned začalo zvonit. Byla chemie. Ta mi jde dost dobře, takže jsem ani moc nedávala pozor. Ale uprostřed hodiny se otevřely dveře a vstoupil tam on. Ano, nevěřila jsem, že budu mít takové štěstí.
A prásk! Jako by mi někdo vlepil facku. Tak moc mě štípalo v nose. Zase jsem s sebou trhla a nechápavě se si ho prohlížela. On tentokrát nasadil jen zmučený výraz, ale i tak vypadal jako Bůh.
Jediné volné místo bylo vedle mě. Ale ne! Teda ano! Sakra… Co budu dělat? Určitě se nějak ztrapním. Jak přicházel blíž, jako by mi už hořel nos. Co to…? Posadil se, ale tak daleko, jak jen mu to židle dovolovala. Nevědomky jsem udělala to samé, protože ta bolest se nedala vydržet. Po zbytek hodiny jsme se na sebe jen dívali a oba jsme měli nakrčené nosy.
Podobně to probíhalo po zbytek dne. Sedím skoro všude sama, takže fakt bomba… Po obědě se ale Tedy udělalo špatně a musela jít dřív domů. Na zastávce jsme se opět potkali. Chtěla jsem mu něco říct, ale nevěděla jsem absolutně co… Myslím, že si snad dělal srandu, ale vystupoval stejně jako já. Tak dost řekla jsem si a vykročila jsem směrem k němu… Trochu se nahrbil, ale zůstal tam stát. "Em.. Ahoj, juksem Victorie" řekla jsem a při tom se mi udělal v krku knedlík. Podíval se na mě a potichu odvětil: "Ahoj, no já… já jsem Simon" viděla jsem, jak se pokusil o umělý náznak úsměvu. Neúspěch. "No a ty tu někde blízko bydlíš?" Fakt blbá otázka! Tak, né asi, když tu vystoupil! Hloupá Victorie! Nadávala jsem si. "No zas tak moc blízko ne… ehm… no já… už musím jít. Čau." Otočil se a rychlým krokem, né-li během zmizel v lese. To je divné, říkala jsem si pro sebe. Moc divné! A pomalu jsem kráčela k mému domu…

Black rose9

Líbí? :) Doufám, že ano ;)