Upírům se nedá věřit... Věř mi.

POVÍDKA VRAŽEDNÁ OBLOHA TADY
ROB, NEBO TAY? HLASUJ TADY
POVÍDKA VZNIK UPÍRŮ TADY
POVÍDKA ODSOUZENÁ TADY
REKLAMY PIŠTE JEN TADY
URČITĚ KOUKNI TADY
Děkuji

Červenec 2012

I'm so sorry

26. července 2012 v 19:38 | blackrose9 |  Moje řečičky ☺
Po dloudé době vás opět všechny zdravím! :)

Především se vám chci omluvit za neaktivitu a rovnou vám oznámit, že takto to půjde až do konce prázdnin. Psala jsem vám to už před tím, ale teď to potvrzuji. Chci tím tedy říct, že blog bude až do konce prázdnin pozastaven! A proč?
1. Jsou prázdniny a já je nechci prosedět u blogu. Chci si prázdniny užít, když jsou jen jednou ročně že? :)
2. Mám doma ještě jeden počítač (toto je notebook), ale ten se mnou skoro vždy odmítá spolupracovat. Mám na něm uložené stránky, ze kterých čerpám informace. Na tomto notebooku mám uloženou jen jednu a ke všemu nic moc...
3. Trochu se to vztahuje k bodu 1. Kromě toho, že nemám o prázdninách mnoho času, tak na to, abych ještě vysedávala tady a hledala informace, opravdu nemám náladu. To se na mě nezlobte.
A jak to bude probíhat?
Takže, rovnou oznamuji, že jako pozastavení já beru to, když nic nepíšu na blog. Neberu ale to, že když už mám čas a zajdu k affíkům, ti si to hned vyloží tak, že pozastavení končí. To tedy znamená: Na SVŮJ blog nebudu nic psát, ale může se stát, že napíšu komentář k vám.
A už asi jako poslední, co bych vám (lépe řečeno affíkům) prozatím chtěla říct, je to že mě to mrzí a že se omlouvám, ale že se na vás po prázdninách budu zase těšit! :) A také bych ocenila, kdyby byly nějaké kontroly, abyste mě nemazaly a brali v potaz tuto zprávu! :) Pokud si mě ovšem budete chtít smazat, nic s tím nenadělám. Samozřejmě se budu snažit, když uvidím, že máte kontrolu, zapsat se, ale jak říkám... nic nezaručuji! :)

Krásný zbytek prázdnin vám přeje vaše
Black rose9

Dodatek ode dne 18.8.2012:

Ahoj vzhledem k tomu, že jsem měla chvilku času jsem vám jako omluvu za mou nepřítomnost ( Která sttále platí) vytvořila dárečky. Snad se buduo líbit! :)

Animace Breaking Dawn

7. července 2012 v 14:29 | blackrose9 |  Animace Twilight

Animace Kristen

7. července 2012 v 14:17 | blackrose9 |  Animace Twilight

Animace Jacob (New moon)

7. července 2012 v 14:14 | blackrose9 |  Animace Twilight
Ahoj,

využívám trochy času na pc a rozhodla jsem se přidat opět pár novinek, či starších věcí. No prostě, co najdu =D


Takže "ahoj" i vám ode mě a dokonce i od Jacoba!